KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165255
nr 1616 5255
K. Bagniewska. Signerad, daterad -1989, promenad på sommarväg. Olja på duk, 65x80 cm, yttermått inklusive ram: 78x92 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:36:09
29/4 20:31:09
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor